Już dzisiaj w świetlicy w Oborze wystąpią zespoły działające przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin. Natomiast w najbliższy wtorek w świetlicy w Raszówce organizowany będzie wieczór literacko-muzyczny.

Podczas dzisiejszego, corocznego koncertu gminnych zespołów odkryjemy na nowo fenomenalne, ponadczasowe piosenki kompozytorki, pianistki i aranżerki Katarzyny Gaertner.  Aż dziesięć naszych grup zaprezentuje się na świetlicy wiejskiej w Oborze 17 maja o godzinie 17:00. Świetne aranżacje i mnóstwo wszystkim dobrze znanych utworów. Zapraszamy

Warto sobie zarezerwować także w kalendarzu wtorek 21 maja. Tego dnia o godz. 17 do świetlicy w Raszówce  zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna, sołtys i rada sołecka oraz KGW Zaradne Babki z Raszówki. W wieczorze literacko-muzycznym pod hasłem „Dla mojej mamy” wystąpi zespół Leśne Echo z Raszówki oraz grupa taneczna Karole Kids. Zapraszamy!