Plakat informacyjnyTrwają ostatnie przygotowania i  odliczanie do  Spartakiady Seniorów 50 +. Startujemy w przyszłą  sobotę 13 maja  o godz. 15.00,  tradycyjnie na terenie obiektu sportowo-rekreacyjnego w Gorzycy!

Serdecznie zachęcamy seniorów  50 + z naszej gminy do udziału w sportowych zmaganiach, m.in. konkurencjach zręcznościowych czy turnieju w bule. Nowością tegorocznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów, czyli Ośrodek Kultury Gminy Lubin,  będzie turniej łuczniczy. Każdy z uczestników będzie mógł, po krótkim instruktarzu, spróbować swoich sił w tej konkurencji.

Kontynuujemy cieszący się ogromnym zainteresowaniem,  podczas poprzednich edycji,  konkurs na oryginalne nakrycie głowy. Ponownie liczymy na wyobraźnię naszych mieszkańców. Można zainspirować się historią, literaturą czy filmem. Równie dobrze może być to autorski projekt. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Imprezie towarzyszyć będą występy zespołów Lubin i Osieczanki, a zespół Zachęta rozpocznie tegoroczną Spartakiadę uroczystym odśpiewaniem hymnu seniora, autorstwa Teresy Kot. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czekamy na zapisy do konkursu na nakrycie głowy w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Lubin, telefonicznie – 76 844  83 33 lub przez media społecznościowe.

Sobota, 13 maja, godz. 15.00 Gorzyca,  wstęp bezpłatny