W najbliższą sobotę (28 sierpnia) na boisku w Karczowiskach rozegrany zostanie turniej łuczniczy. Przyjmowanie zgłoszeń od uczestników potrwa w godzinach 10 – 11, chwilę po godzinie 11 wystrzeli pierwsza strzała.

Celem zawodów jest dalsza popularyzacja łucznictwa i integracja mieszkańców gminy, dlatego zapraszamy do Karczowisk wszystkich chętnych. Można będzie spróbować swoich sił, a przede wszystkim celności  oraz pokibicować.Turniejowi towarzyszyć będzie rozgrywka w bule.

Zawody organizuje gmina Lubin, LZS SKS Raszówka oraz sołtys Karczowisk. Uczestnicy będą klasyfikowani w następujących konkurencjach:

• Mężczyźni powyżej 14 lat
  • Kobiety powyżej 14 lat
  • Dzieci do 14 lat

Zwycięzcy  w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplomy i puchary. W czasie zawodów obowiązywać będzie regulamin Polskiego Związku Łuczniczego.

PROGRAM ZAWODÓW

Turnieju Łuczniczego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin

w dniu 28.08.2021 rok

godz. 10:00-11:00      przyjmowanie zgłoszeń