Już pierwsze minuty meczu pokazały, kto w tym meczu będzie rozdawał karty. Gospodarze przystąpili do meczu z ogromną ochotą na zdobycie trzech punktów.

Pierwsze minuty meczu przyniosły ciekawe akcje gospodarzy i ukoronowaniem przewagi była bramka zdobyta w 6. minucie przez Jakuba Olszewskiego. Jednak goście w niecałe dwie minuty doprowadzili do wyrównania.

Do zakończenia pierwszej połowy meczu oglądaliśmy wyrównane spotkanie z lekką przewagą miejscowych.

Po zmianie stron gospodarze energiczniej zaczęli atakować bramkę przyjezdnych i na efekty nie trzeba było długo czekać, dwa celne trafienia Wojciecha Chowańskiego (56. min) i Krzysztofa Kujawy (58. min) dały drużynie KS Kłopotów – Osiek dwubramkowe prowadzenie.

Wszyscy kibice byli przekonani, iż wynik meczu został rozstrzygnięty, jednak piłkarze z Nowej Wsi doprowadzili do remisu. Kolejny raz przekonaliśmy się, iż mecz trwa 90 minut. Krzysztof Szałankiewicz w 86. minucie zdobył bramkę dającą gospodarzom zwycięstwo.

W przerwie meczu rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Szymon Bąk (Krzeczyn Wielki). Najlepszym piłkarzem został wybrany Wojciech Chowański (KS Kłopotów-Osiek). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta gminy Lubin wręczali radni Patryk Jarkowiec i Jerzy Tadla.

 

Wszystkie mecze naszych drużyn:

Orzeł Zagrodno – Iskra Księginice 0:1

Relaks Szklary Dolne – Victoria Niemstów 4:0

Chojnowianka Chojnów – Unia Szklary Górne 7:0

Unia Miłoradzice – Orlik Okmiany 6:1

Huzar Raszówka – Olimpia Olszanica 1:0

KS Kłopotów-Osiek – LZS Nowa Wieś 4:3

Chojnowianka II Chojnów – Fortuna Obora 2:6