III Tydzień Walki z DepresjąW ciągu całego życia na depresję choruje 15-18% populacji ogólnej, w Polsce mówimy o 1 mln osób w wieku produkcyjnym. Dane te wzmaga dodatkowo pandemia, konieczność izolacji, trwające kwarantanny, wszystko to wpłynęło na zmniejszenie zasobów wsparcia społecznego, a poczucie pustki i osamotnienia przyczynia się do powstawania objawów depresji.

23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Centrum Formacji Rodziny Im. Jana Pawła II w Lubinie oraz Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wraz z partnerem KGHM Polska Miedź S.A zapraszają do obchodów tego dnia poprzez udział w III Tygodniu Walki Z Depresją, w dniach 21- 27 lutego 2022.

Wójt gminy Lubin, po raz kolejny jest jednym ze współpatronów przedsięwzięcia. Informowaliśmy o nim obszernie 2 lutego na: stronie internetowej.

Wszystkie informację na ten temat można znaleźć na specjalnie dedykowanych programowi: stronach internetowych.

Aby skorzystać z bezpłatnych konsultacji należy się: również zarejestrować na stronie internetowej.

III Tydzień Walki z DepresjąHarmonogram III TWzD 2022