Świąteczne życzenia i relacja z Tradycji Bożonarodzeniowych 2022 witają nas na okładce najnowszego wydania biuletynu informacyjnego gminy Lubin. Staraliśmy się dotrzeć z tym numerem gazety do mieszkańców jeszcze w okresie przedświątecznym. Relacjonujemy bowiem wiele serdecznych spotkań z Mikołajem w tle, a czasem i roli głównej.

Oprócz bożonarodzeniowego klimatu, z dumą prezentujemy dwie panie, które dołączyły do zacnego grona Wolontariuszy Gminy Lubin. To Grażyna Balewicz i Anna Kuc. Serdecznie gratulujemy!

W tym numerze także wiele ważnych, urzędowych tematów. Wyjaśniamy m.in. decyzje w sprawie wyłączenia części oświetlenia na gminnych drogach i prezentujemy pełen wykaz zrealizowanych w tym roku inwestycji. Relacjonujemy także ostatnie obrady Rady Gminy Lubin.

Oprócz tego stałe rubryki, a w nich m.in. kontynuujemy nowy cykl „Dumni z seniorów”, w którym przedstawiamy Halinę Przystupę z miejscowości Obora. Życzymy miłej lektury!

Wiadomości Gminne grudzień 2022