Czy wiecie, że gmina Lubin pozyskała z zewnętrznych środków w ostatnich latach 75 milionów złotych?! Czy wiecie, że fundusze sołeckie rozdysponowały w ciągu pięciu lat ponad 5,3 miliona złotych?! Czy wiecie ile książek jest do wypożyczenia w gminnych bibliotekach? Ile mamy boisk sportowych? Ile wydajemy na rozwój i modernizację infrastruktury drogowej i wodno-kanalizacyjnej?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania i tysiące innych związanych z życiem gminy Lubin można znaleźć w” Sprawozdaniu z działalności gminy Lubin w latach 2019-2023”. To zwięzłe, atrakcyjne i przystępne wydawnictwo zarówno dla tych, których interesują szczegóły, jak i dla tych, którzy cenią sobie ogólną wiedzę, jak i dla tych którzy czują się albo też dopiero stają się częścią wspólnoty, tworzonej przez społeczność gminy Lubin. Zachęcamy do lektury!

Sprawozdanie z lat 2019-2023